14 622 33 64 biuro@merkuriusz.pl
h

Wycena do 24h

l

Bezpłatne wizualizacje

Unikalne produkty

Szybka realizacja

Własny park maszynowy

100% zadowolonych klientów

Kontakt

Gadżety reklamowe Wrocław. Jestesmy do twojej dyspozycji.

Gadżety Reklamowe Wrocław Merkuriusz.pl

Gadżety Reklamowe Wrocław

Agencja Reklamowa Merkuriusz zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych, upominków oraz materiały drukowanych. Obsługujemy klientów z Wrocławia i okolicy. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 25 000 artykułów reklamowych. Świadczymy usługi reklamowe dla firm, urzędów, organizacji NGO. Oferujemy m.in. Gadżety Reklamowe takie jak długopisy, notesy, breloki, parasole, pamięci USB, kubki termiczne i bidony. Produkujemy również Koszulki z nadrukiem, Kubki reklamowe, Kalendarze. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie, dlatego wiemy jak prawidłowo podejść do reklamy!

Kontakt dział handlowy: Wrocław

telefon: 14 622 33 64

e-mail: wroclaw@merkuriusz.pl

Poniedziałek – Piątek 8:00 do 16:00

gadżety reklamowe drukowane

Profesionalne doradztwo

Darmowa wizualizacja

Szybka realizacja

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

U

Znajdz produkt

Wybierz z naszej oferty gadżetów reklamowych produkt lub usługę która cię interesuje i napisz do nas maila z kodem produktu lub linkiem z naszego sklepu. Odpiszemy Ci w ciągu 24 godziń!

v

Opowiedz o swoich planach

Opisz w zapytaniu do nas co chcesz nadrukować, jak duże i z ilu kolorów składa się Twoja grafika. Warto przesłać logotyp twojej firmy. Jeśli nie masz pomysłu, opisz swoje oczekiwania a my przygotujemy dla Ciebie propozycje.

Szybki kosztorys

Na podstawie wybranych gadżetów oraz przesłanych wytycznych przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy kosztorys, bez ukrytych kosztów. W wycenie uwzględniamy koszty samego produktu, koszty nadruku oraz koszty logistyczne.

Darmowa wizualizacja

Wizualizacje gadżetów reklamowych przygotowujemy przed złożeniem zamówienia – jest całkowicie darmowa! Sam ocenisz czy dany produkt spełni twoje oczekiwania i czy wpiszę się w Twoją kampanie reklamową.

Z

Finalizacja zamówienia

Po zaakceptowaniu wizualizacji oraz kosztorysu, przystępujemy do produkcji Twoich gadżetów reklamowych. Na tym etapie uzgadniamy czas realizacji i formę dostawy.

Wysyłka towaru

Gadżety reklamowe pakujemy w bezpieczny sposób i wysyłamy prosto do klienta sprawdzonymi firmami kurierskimi lub zawozimy osobiście.

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul.Szpitalna 25B

Tarnów, 33-100

Biuro

tel: (14) 622 33 64

biuro@merkuriusz.pl

14 + 9 =

Loading...