14 622 33 64 biuro@merkuriusz.pl
h

Wycena do 24h

l

Bezpłatne wizualizacje

Unikalne produkty

Szybka realizacja

Własny park maszynowy

100% zadowolonych klientów

Kontakt

Gadżety reklamowe Kraków. Jestesmy do twojej dyspozycji.

Gadżety Reklamowe Kraków Merkuriusz.pl

Gadżety Reklamowe Kraków

Agencja Reklamowa Merkuriusz oferuje gadżety reklamowe z nadrukiem dla klientów z Krakowa i okolic. Oferujemy ponad 25 000 artykułów reklamowych. Świadczymy usługi reklamowe dla firm, urzędów, uczelni czy organizacji NGO. W naszej ofercie są m.in. Gadżety Reklamowe takie jak torby bawełniane, okulary, parasolki, kubki i bidony. Produkujemy również Koszulki z nadrukiem, Kubki reklamowe i Kalendarze.

Kontakt dział handlowy: Kraków

telefon: 14 622 33 64

e-mail: krakow@merkuriusz.pl

Poniedziałek – Piątek 8:00 do 16:00

gadżety reklamowe Kraków - lunchbox

Profesionalne doradztwo

Darmowa wizualizacja

Szybka realizacja

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

U

Znajdz produkt

Wybierz z naszej oferty gadżetów reklamowych produkt lub usługę która cię interesuje i napisz do nas maila z kodem produktu lub linkiem z naszego sklepu. Odpiszemy Ci w ciągu 24 godziń!

v

Opowiedz o swoich planach

Opisz w zapytaniu do nas co chcesz nadrukować, jak duże i z ilu kolorów składa się Twoja grafika. Warto przesłać logotyp twojej firmy. Jeśli nie masz pomysłu, opisz swoje oczekiwania a my przygotujemy dla Ciebie propozycje.

Szybki kosztorys

Na podstawie wybranych gadżetów oraz przesłanych wytycznych przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy kosztorys, bez ukrytych kosztów. W wycenie uwzględniamy koszty samego produktu, koszty nadruku oraz koszty logistyczne.

Darmowa wizualizacja

Wizualizacje gadżetów reklamowych przygotowujemy przed złożeniem zamówienia – jest całkowicie darmowa! Sam ocenisz czy dany produkt spełni twoje oczekiwania i czy wpiszę się w Twoją kampanie reklamową.

Z

Finalizacja zamówienia

Po zaakceptowaniu wizualizacji oraz kosztorysu, przystępujemy do produkcji Twoich gadżetów reklamowych. Na tym etapie uzgadniamy czas realizacji i formę dostawy.

Wysyłka towaru

Gadżety reklamowe pakujemy w bezpieczny sposób i wysyłamy prosto do klienta sprawdzonymi firmami kurierskimi lub zawozimy osobiście.

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul.Szpitalna 25B

Tarnów, 33-100

Biuro

tel: (14) 622 33 64

biuro@merkuriusz.pl

3 + 4 =

Loading...