Merkuriusz

Merkuriusz - Techiniki nadruków Tarnów

siedziba firmy: Szpitalna 25B, 33-100 Tarnów

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W ZAKRESIE REKLAMY 

MERKURIUSZ

Jesteśmy już z Państwem 25 lat. Bardzo nam miło że dzięki Państwa zaufaniu możemy przez ten czas istnieć i rozwijać się na rynku reklamowym. Sukcesy rynkowe Państwa są także naszymi sukcesami dlatego z dużą dokładnośią realizujemy powierzone nam zadania. Do każdego nawet łatwego do zrealizowania projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki temu wyróżnia nas szybkie reagowanie na zmiany potrzeb biznesowych naszych klientów.Nasze motto biznesowe brzmi: “DBAJ O WIZERUNEK, BUDUJ DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE”

 

 

KIM 

JESTEŚMY?

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm i instytucji w gadżety reklamowe od popularnych i lubianych poprzez markowe i ekskluzywne,odzież promocyjną oraz ceramikę reklamową. Zajmujemy się również identyfikacją wizualną firm zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną. zapewniając tym samym klientom kompleksową obsługę co powoduje że klienci otrzymują kilka produktów w jednym miejscu i z ochotą wracają do nas następnym razem. Naszym dużym atutem na rynku reklamowym jest zarządzanie własnym parkiem maszynowym dzięki czemu możemy zapewniać krótkie terminy realizacji, najwyższą jakość usług jak również konkurować cenowo na rynku. Nadążając za trendami runku a równocześnie chcąć ułatwić Państwu szybkie,sprawne wyszukanie gadżetu i jego zakup stworzyliśmy sklep który to umożliwia.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

 

Z KIM 

WSPÓŁPRACUJEMY?

Współpracujemy dla Państwa z najpoważniejszymi na polskim rynku producentami, importerami ( m.in. Azja, USA, Europa) oraz dystrybutorami materiałów i nośników reklamowych. Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne uznane technologie i nowatorskie metody znakowania mające zastosowanie w reklamie.Jesteśmy pewni że sprostamy wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 

DOKĄD 

DĄŻYMY?

Pragniemy być w Państwach oczachwiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie. Naszym celem jest pozyskanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami, uczciwie budując naszą markę na rynku Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

– być partnerem i doradcą dla wszystkich klientów poszukujących rozwiązań w zakresie reklamy

– poprzez ciągłe dążenie do perfekcji wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i ambicjom naszych klientów

– budować zaufanie klientów poprzez dostarczanie im produktów i usług oznakomitej jakości

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ